باربری و حمل اثاثیه در تهران با خاور Khavar Benz truck

باربری و حمل اثاثیه در تهران با خاور Khavar Benz truck


باربری و حمل اثاثیه در تهران با خاور Khavar Benz truck

بیوگرافی و تاریخچه کامیون خاور

در سال ۱۹۵۹ شرکت مرسدس بنز  کامیونی به نام خاور طراحی و روانه بازار کرد که به یک کامیون حمل‌ونقل جاده‌ای محبوب شد.

هدف این شرکت توسعه‌ و تولید و فروش این محصول برای زیر مجموعه محصولات سنگین‌وزن بود.

خاور یکی از تولیدات موفق شرکت ایران خودرو دیزل می باشد. این کامیون که در ایران خودرو دیزل مونتاژ می شود، ساخت شرکت  آلمانی به نام بنز می باشد. این شرکت موفق آلمانی در زمینه ساخت و طراحی خودروهای لوکس سواری، کامیون، اتوبوس و … فعالیت های چشمگیر و موفقی داشته است.

انواع خاور از نظر شرکت تولید کننده

 

خاور به دسته‌ای از کامیون و کامیونت‌های باربری گفته می‌شود که از شرکت بنز گرفته تا هیوندا را در بر می‌گیرد ولی معروفترین خاور در ایران خاور بنز یا بنز خاور است که توسط شرکت بنز تولید شده است.

خاور از نظر شرکت تولید کننده به شرکت های زیر تقسیم می شود.

۱- شرکت های آلمانی (مرسدس بنز)

۲- شرکت های ژاپنی ( ایسوزو )

۲- شرکت های کره ای (هیوندا)

۴- شرکت های چینی (فوتون، فاو و بادسان)

۴- شرکت های ایرانی (آذرخش)

جالبه که بدانید خاور به دو نوع دماغ دار و بی دماغ (cab over) تقسیم می‌شود. به خاور دماغ دار، کامیون بنز یا مایلر گفته می‌شود. کامیون ۹۱۱ یا خاور ۹۱۱، خاور ۱۱۱۳ از نوع خاورهای دماغ دار هست. به خاور بی دماغ کامیونت گفته می‌شود. خاور ۶۰۸، خاور ۶۱۲، خاور ۸۰۸، خاور ۸۱۳ و خاور ۹۱۳، خاور ۱۰۱۳ از این نوع خاورهای بی دماغ یا کامیونت هستند، که عکس زیر نمایان این نوشته می باشد : 

انواع خاور بنز خاور دماغ دار و خاور بی دماغ

خاور دماغ دار و خاور بی دماغانواع خاور بنز
خاور دماغ دار و خاور بی دماغ

این مقاله رو هم حتما بخونید !   ترانزیت داخلی و خارجی

یکی از عیب‌‌های خاور این است که آهسته می‌رود و برای حمل داخل شهری مناسب‌تر است

 

باربری و حمل اثاثیه در تهران با خاور

 

در تهران بیش از ده ها شهرک صنعتی، بازار و صدها انبار و کارخانه است که نیازمند است برای حمل و جابه جایی بار در تناژ کم که با خاور  باری انجام میگردد.
همچنین برای حمل بار از شهرک های صنعتی تهران و حومه با خاور  میتوانید با ما در تماس باشید، خاور  بار مجید ترابر آماده خدمت رسانی به تمامی شهرک های صنعتی تهران از جمله شهرک صنعتی سالاریه، شهرک صنعتی پایتخت، شهرک صنعتی شمس آباد، شهرک صنعتی نصیر آباد، شهرک صنعتی فیروزکوه، شهرک صنعتی خوارزمی، شهرک صنعتی پرند، شهرک صنعتی پیشوا، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی قرچک و شهرک صنعتی دماوند ۲ و غیره می باشد.
برای حمل بار از بازارها و مراکز معتبر خرید در تهران نیارمند خاور  هستید؟
برای حمل بار و اثایه و کالای خود با خاور ، از مجید ترابر درخواست خاور  کنید تا در کمترین زمان ممکن برایتان این سرویس فراهم گردد. حمل بار از بازار آهن با خاور ، حمل بار از بازار مبلمان و پارچه و پرده با خاور ، حمل بار از بازار چوب با خاور ، حمل بار از بازار لوازم و ابزارآلات صنعتی با خاور ، حمل بار از بازار میوه و تره بار با خاور  و …. تخصص ماست.

 

باربری با خاور به تمامی شهرستانها

 

در کشور پهناور ایران ، که دارای ۴۵۱ شهر و شهرستان است که تمامی آنها از نظر حمل و نقل و باربری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند از جمله حمل بار با خاور  که نیاز تمامی شهرستان ها میباشد.
تمامی افراد ساکن شهرستان ها که از بازار ها و کارخانه های تهران خرید میکنند همواره به دنبال خاور  بار مطمن در تهران هستند تا در کوتاه ترین زمان ممکن حمل بار آنها را به شهرستان ها انجام دهد، پیدا کردن خاور  بار مطمئن در تهران کار ساده ای نیست چراکه باید از بین صد ها موسسه باربری بهترین را پیدا کرد.
خاور  بار مجید ترابر سالهاست که در زمینه حمل بار با خاور  به شهرستان ها فعالیت دارد و با ارائه تمامی خدمات باربری با خاور  به عنوان بهترین خاور  بار در سطح شهر تهران و حومه شناخته شده است. فرآیند ثبت درخواست برای باربری با خاور  به شهرستان ها بسیار ساده است. شما هر کجا که باشید میتوانید با یک تماس خاور  مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   ارسال بار از فردیس به تمام شهرستانها

مجید ترابر به صورت همه روزه برای ارسال بار به تمامی شهرستان ها خاور  دارد که از جمله میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

حمل بار با خاور به شیراز
حمل بار با خاور به اصفهان
حمل بار با خاور به اردبیل
حمل بار با خاور به گیلان
حمل بار با خاور به مازندران
حمل بار با خاور به گلستان
حمل بار با خاور به تبریز
حمل بار با خاور به قزوین
حمل بار با خاور به مشهد
حمل بار با خاور به ایلام
حمل بار با خاور به همدان
حمل بار با خاور به خوزستان
حمل بار با خاور به اهواز
حمل بار با خاور به بندرعباس
حمل بار با خاور به قم
حمل بار با خاور به مرکزی
حمل بار با خاور به کرمان
حمل بار با خاور به بوشهر
حمل بار با خاور به سیستان و بلوچستان
حمل بار با خاور به کهگیلویه و بویر احمد
حمل بار با خاور به چهارمحال و بختیاری
حمل بار با خاور به یزد
حمل بار به شمال کشور با خاور ، حمل بار به جنوب کشور با خاور ، حمل بار به شرق کشور با خاور ، حمل بار به غرب کشور با خاور  و حمل بار با خاور  به استان های مرکزی را از مجید ترابر بخواهید.

بارنامه و بیمه باربری با خاور

برای حمل بار با خاور همچون سایر ماشین های حمل بار، بیمه نامه صادر میشود که این بیمه نامه سقف و یا هزینه مشخصی ندارد بلکه مطابق با ارزش مالی بار که به اظهار صاحب بار است، مشخص میشود. بیمه ایران طرف قرارداد شرکت حمل و نقل مجید ترابر است و این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خسارت های احتمالی را جبران خواهد کرد.
تمامی بارهای ارسال شده با خاور  توسط شرکت حمل‌ونقل مجید ترابر از ابتدای بارگیری تا زمان تخلیه شامل بیمه‌نامه باربری می‌شوند و در صورت بروز هرگونه خسارت نمایندگی بیمه ایران که طرف قرارداد باربری مجید ترابر است تمامی خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   ارسال بار از تهران به اراک

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

حمل کالا با کامیون حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران باربری از تهران به تمام نقاط ایران حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با 021-55297451 021-55297452 021-33310772 09121956287 09361956287 09913600067 حمل بار تحت پوشش بیمه آسیا جاده ساوه، پایانه بار استان تهران غرفه 290
حمل کالا با کامیون
حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران
باربری از تهران به تمام نقاط ایران
حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان
باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۱
۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۲
۰۲۱-۳۳۳۱۰۷۷۲
۰۹۱۲۱۹۵۶۲۸۷
۰۹۳۶۱۹۵۶۲۸۷
۰۹۹۱۳۶۰۰۰۶۷
حمل بار تحت پوشش بیمه آسیا
جاده ساوه، پایانه بار استان تهران غرفه ۲۹۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *