حمل و ارسال بار از تهران به تبریز ارسال بار به شهرستان حمل بار بین شهری حمل کالا با مجیدترابر حمل اثاثیه منزل باربری در تهران مجیدترابر مجیدبار

حمل و ارسال بار از تهران به تبریز ارسال بار به شهرستان حمل بار بین شهری حمل کالا با مجیدترابر حمل اثاثیه منزل باربری در تهران مجیدترابر مجیدبار


حمل و ارسال بار از تهران به تبریز ارسال بار به شهرستان حمل بار بین شهری حمل کالا با مجیدترابر حمل اثاثیه منزل باربری در تهران مجیدترابر مجیدبار

معرفی شهر تبریز

تبریز با ۲۴۴٫۵۱ کیلومتر مربع وسعت سومین شهر بزرگ ایران محسوب می‌شود و این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران است و به عنوان مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی آدربایجان شناخته شده است بنابراین باربری و حمل بار برای تبریز از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به همین دلیل است که روزانه انواع ماشین های باری سبک و سنگین از تهران به سمت تبریز میروند.

با توجه به موقعیت جغرافیایی تبریز و قرار گرفتن آن در مناطق کوهستانی، دارای راه های ارتباطی و جاده های پر پیچ و خم است که باربری به آنجا را به خصوص در فصول سرد سال که بارندگی بیشتر است، دشوار کرده است. پس اگر قصد ارسال بار از تهران به تبریز را دارید میتوانید با متخصص باربری در خط تهران تبریز واقع در پایتخت (مجید ترابر) تماس بگیرید تا در تمامی فصول سال خدمات حمل بار به تبریز را در اختیارتان قرار دهد

ارسال بار به تبریز

 

برای حمل بار و کالا خود از تهران به تبریز، در صورتی که به کامیون نیاز دارید می توانید با باربری کامیون تهران تبریز با نام مجید ترابر تماس بگیرید. انواع کامیون از تهران به تبریز شامل تک و جفت به صورت رو باز و مسقف با بهترین نرخ کرایه کامیون تبریز خدمت شما ارائه می گردد. ارسال بار از تهران به تبریز توسط کامیون های باربری مجیدترابر، تمامی شهر های استان آذربایجان را شامل می شود.

حمل و باربری انواع کالاهای مجاز از تهران به مقصد تبریز و شهرهای اطراف به صورت دربستی و خرده بار توسط انواع خودرو حمل بار و کالا مانند کامیون، تریلی، خاور، نیسان انجام می شود.

هزینه حمل بار به تبریز

کرایه باربری از تهران به تبریز تابع یک نرخ ثابت و مشخص نیست و با توجه به نوع کامیون مورد نیاز، نوع بار، وزن بار، ابعاد بار، ارزش مالی بار و همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت است. اگر میخواهید از کرایه حمل بار به تبریز اطلاع داشته باشید، لازم است حداقل ۴ ساعت قبل از بارگیری با ما تماس گرفته و آخرین نرخ کرایه حمل بار به تبریز را استعلام بگیرید.
پرمطرح ترین بخش از صحبت ارسال بار به تبریز مطرح است بحث هزینه آن است. عوامل مختلفی می‌توانند بر روی قیمت باربری به تبریز مؤثر باشند. اولین موضوع طول مسیر است. طبیعتاً، هر چه فاصله دو شهر که قرار است جابه‌جایی در بین آن‌ها صورت بگیرد بیشتر باشد، هزینه حمل بار نیز بیشتر خواهد بود. به‌عنوان‌مثال، هزینه حمل بار از تهران به تبریز که راننده باید فاصله حدود ۶۱۷ کیلومتری را طی کند، تا مقصد را در نظر بگیریم، قائدتا مبلغ قابل توجهی نسبت به ارسال بار از تهران به قزوین و یا زنجان خواهد بود!

همچنین برای دریافت قیمت و هزینه دقیق ارسال بار از تهران به تبریز، میتوانید با ما در تماس باشید.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   حمل و ارسال بار از تهران به اصفهان

سخن پایانی

 

مجید ترابر، باربری از تهران به تمامی شهرستان های کشور، بویژه شیراز ، از ارائه دهنده ایمن ترین خدمات باربری و حمل کالا برای شما همشهریان تهرانی را دارد و در کمترین زمان ممکن نوع خودروی درخواستی تان به آدرس مبدا اعزام میگردد.

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

"حمل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *