خصوصیات کارگر حمل بار باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۱ ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۲ ۰۲۱-۳۳۳۱۰۷۷۲ ۰۹۱۲۱۹۵۶۲۸۷ ۰۹۳۶۱۹۵۶۲۸۷ ۰۹۹۱۳۶۰۰۰۶۷

خصوصیات کارگر حمل بار باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۱ ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۲ ۰۲۱-۳۳۳۱۰۷۷۲ ۰۹۱۲۱۹۵۶۲۸۷ ۰۹۳۶۱۹۵۶۲۸۷ ۰۹۹۱۳۶۰۰۰۶۷


خصوصیات کارگر حمل بار باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۱ ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۲ ۰۲۱-۳۳۳۱۰۷۷۲ ۰۹۱۲۱۹۵۶۲۸۷ ۰۹۳۶۱۹۵۶۲۸۷ ۰۹۹۱۳۶۰۰۰۶۷

آنچه در این مقاله می خوانید :

خصوصیات کارگر حمل بار

کارگر حمل بار نقش مهمی در جلب رضایت مشتری در باربری را دارد زیرا مستقیماٌ با مشتری ارتباط دارد. به همین سبب، عملکرد و برخورد مناسب کارگران در امر جابجايی و حمل کالا، از مهم‌ترین دلایل رضایت و جلب مشتری است. همچنین اگر خصوصیات رفتاری و عملکرد یک کارگر حمل بار مناسب نباشد با نارضایتی مشتری مواجه خواهند شد، و این یعنی از دست دادن مشتری و همچنین حتماً مشتری به سراغ شرکت حمل‌ونقل دیگری خواهد رفت.

مسئولیت‌پذیر

طبق عرف کار باربری و حمل و نقل ، کارگران باربری باید مسئولیت‌پذیر باشند و نسبت به مشتری احساس تعهد داشته باشند. اگر مشکلی در زمان جابه‌جایی کالا ایجاد شد و یا اگر صدمه‌ای به آن وارد شد، کارگرحمل بار باید مسئولیت کار خود را باید بر عهده بگیرد. بدیهی است که در صورت بروز این مشکلات شرکت حمل بار نیز پشتوانه کارگران است و آن‌ها تنها نخواهند نبود.

آگاه و متخصص

همان‌طور که میدانید چیدن کالا یا همان چیدمان بار، داخل خودروی باربری، خود نوعی تخصص و هنر به‌حساب می‌آید. هر کالایی روش خاص خود را برای جابه‌جایی دارد. پس طبیعی است که کارگران حمل بار باید تخصص جابه‌جایی کالا را داشته باشند. البته این مهارت در طی سال‌ها و تجربه‌های گوناگون کسب میشود.
مواردی که ذکر شد از مهم‌ترین و اساسی ترین ویژگی‌های کارگران حمل بار به شمار می‌رود.
اگر شرکت ترابری و یا حمل‌ونقلی که حسن شهرت و رضایت مشتری برایش مورد اهمیت باشد، قطعاً این موارد را در شرایط استخدامی خود لحاظ می‌کند.

 

این مقاله رو هم حتما بخونید !   حمل بار ارزان از شهرک صنعتی پایتخت

 

 

بارنامه و بیمه باربری

برای حمل بار با خاور همچون سایر ماشین های حمل بار، بیمه نامه صادر میشود که این بیمه نامه سقف و یا هزینه مشخصی ندارد بلکه مطابق با ارزش مالی بار که به اظهار صاحب بار است، مشخص میشود. بیمه ایران طرف قرارداد شرکت حمل و نقل مجید ترابر است و این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خسارت های احتمالی را جبران خواهد کرد.
تمامی بارهای ارسال شده با خاور  توسط شرکت حمل‌ونقل مجید ترابر از ابتدای بارگیری تا زمان تخلیه شامل بیمه‌نامه باربری می‌شوند و در صورت بروز هرگونه خسارت نمایندگی بیمه ایران که طرف قرارداد باربری مجید ترابر است تمامی خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

حمل کالا با کامیون حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران باربری از تهران به تمام نقاط ایران حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با 021-55297451 021-55297452 021-33310772 09121956287 09361956287 09913600067 حمل بار تحت پوشش بیمه آسیا جاده ساوه، پایانه بار استان تهران غرفه 290
حمل کالا با کامیون
حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران
باربری از تهران به تمام نقاط ایران
حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان
باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۱
۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۲
۰۲۱-۳۳۳۱۰۷۷۲
۰۹۱۲۱۹۵۶۲۸۷
۰۹۳۶۱۹۵۶۲۸۷
۰۹۹۱۳۶۰۰۰۶۷
حمل بار تحت پوشش بیمه آسیا
جاده ساوه، پایانه بار استان تهران غرفه ۲۹۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *