حمل بار بین شهری با کمرشکن (حمل و نقل فوق سنگین)

حمل بار بین شهری با کمرشکن (حمل و نقل فوق سنگین)


حمل بار بین شهری با کمرشکن (حمل و نقل فوق سنگین)

حمل بار بین شهری با کمرشکن
(حمل و نقل فوق سنگین)

 

حمل بار با کمرشکن ، یک امر تخصصی می باشد و نیازمند یک پیشینه موفق در مدیریت و کنترل بار در طول مسیر می باشد .
مجید ترابر ارائه دهنده خدمات تخصصی باربری کمرشکن ( حمل و نقل فوق سنگین ) با کمترین هزینه و به صورت همه روزه می باشد.
همچنین برای حمل بار سنگین و نیمه سنگین و فوق سنگین، محموله های غیر استاندارد، حمل با ماشین های مخصوص و چارتری و محموله های بار ترافیکی سنگین و فوق سنگین در حمل و نقل های جاده ای بکار گرفته می شوند. محموله های ترافیکی به حمل و نقل کالاهایی اطلاق می شود که دارای سایز و ابعاد بزرگتر از حد معمول و بسیار بزرگ هستند و یا وزن بسیار زیادی دارند و خارج از سایز طول، عرض، ارتفاع و وزن هستند.

ظرفیت حمل بار با کمرشکن

 

بدانیم که کمرشکن ها معمولا از حدود ۱۶ الی ۳۶ تن بار را به راحتی حمل میکنند و برای حمل بارهای فوق سنگین، ترافیکی و حجیم بکار گرفته میشوند.

همچنین علاوه بر تناژ ، باید به ابعاد کمرشکن ها نیز توجه داشته باشید و در صورتی که ابعاد آن به گونه ای بود که از عقب و یا طرفین بیرون زده شود حتما باید مجوز های ترافیکی و اسکورت (محافظت از تریلی حامل بار) را برای آن فراهم آورد.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   حمل بار ارزان از شهرک صنعتی کرج

بارنامه و بیمه باربری 

برای حمل بار با  کامیون همچون سایر ماشین های حمل بار، بیمه نامه صادر میشود که این بیمه نامه سقف و یا هزینه مشخصی ندارد بلکه مطابق با ارزش مالی بار که به اظهار صاحب بار است، مشخص میشود. بیمه ایران طرف قرارداد شرکت حمل و نقل مجید ترابر است و این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خسارت های احتمالی را جبران خواهد کرد.
تمامی بارهای ارسال شده با کامیون توسط شرکت حمل‌ونقل مجید ترابر از ابتدای بارگیری تا زمان تخلیه شامل بیمه‌نامه باربری می‌شوند و در صورت بروز هرگونه خسارت نمایندگی بیمه ایران که طرف قرارداد باربری مجید ترابر است تمامی خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

"حمل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *