ترانزیت داخلی و خارجی حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران باربری از تهران به تمام نقاط ایران

ترانزیت داخلی و خارجی حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران باربری از تهران به تمام نقاط ایران


ترانزیت داخلی و خارجی حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران باربری از تهران به تمام نقاط ایران

ترانزیت داخلی و خارجی

 

 

همه ما می دانیم که ترانزیت خارجی یک فرایند نسبتاً طولانی تر است و نرخ ترانزیت خارجی بار بیشتر از هزینه ترانزیت داخلی است.
در لغت ترانزیت (Transit) ریشه در زبان فرانسه دارد و به معنای عبور دادن کالا از شهر به شهر یا از کشوری به کشور دیگر اطلاق می‌شود. با توجه به ریشه این کلمه امروزه هم، بیشتر از اصطلاح ترانزیت بیشتر برای حمل و ارسال کالا استفاده می‌شود.

ترانزیت داخلی

 

ترانزیت داخلی به جابجائی و حمل کالاهای مختلف ولی در تناژ و مقدار بالا گفته میشود که صرفا در داخل مرز های کشور و از استان و شهری به شهر دیگر انتقال داده میشود، در واقع به عنوان مثال، اگر کارخانه ای بزرگ، قصد ارسال بارهای خود را به شهرستان های مختلف داشته باشد با توجه به حجم بالای بار از خدمات ترانزیت استفاده می نمایید، و بار خود را از کارخانه به شهرستان های مختلف کشور ارسال می نماید که به این خدمات ترانزیت داخلی کالا گفته میشود، که البته نوع بار در ترانزیت داخلی صرفا با ماشین آلاتی همچون تریلی کمپرسی، ترانزیت چادری و انواع کامیون و همچنین حمل و نقل ریلی صورت میگیرد، همچنین ترانزیت ریلی داخلی برای برخی از استان های کشور امکان پذیر میباشد، که میتوان از آنها هم برای این جابجائی بزرگ استفاده کرد.

ترانزیت خارجی

ترانزیت خارجی یا همان بین المللی به جابجائی بارهای سنگین و زیاد از داخل کشور به سایر کشور های مربوطه، اغلب بخش عمده این خدمات صادرات کالا نام دارد.
ترانزیت خارجی، همان ترانزیت بین‌المللی است که اغلب برای جابه‌جایی محموله‌های سنگین از کشوری به کشور دیگر در نظر گرفته می‏شود. البته بخش کوچکی از این ترانزیت‌ها نیز به محموله‌های سبک وزن اختصاص پیدا می‏کند که جابه‌جایی آن‏ها به روش ترانزیت هوایی انجام می‏شود.

تاثیر بیمه بر هزینه های باربری

 

این مقاله رو هم حتما بخونید !   باربری شهرک صنعتی مامونیه

بدانیم که بیمه باربری از مهمترین مواردی است که باید برای ارسال بار به خصوص در سرویس های برون شهری به آن توجه داشته باشید و از باربری بخواهید تا بارتان را براساس ارزش مالی آن بیمه کند تا اگر اتتفاقی برای آن افتاد، بیمه آن را به صورت تمام و کمال به شما پرداخت کند.

و از آنجایی که هزینه های مربوط به بیمه باربری تاثیر مستقیم بر نرخ کرایه حمل بار دارد ، برخی افراد به دلیل کم شدن کرایه ارزش مالی بار خود را کمتر از آنچه که است اعلام میکنند که کار اشتباهی میباشد  و اگر اتفاقی برای بار بیافتد، شرکت حمل و نقل هیچ مسئولیتی را در قبال آن نخواهد داشت. و صاحب بار متضرر خواهد بود.

بارنامه و بیمه باربری 

برای حمل بار با  کامیون همچون سایر ماشین های حمل بار، بیمه نامه صادر میشود که این بیمه نامه سقف و یا هزینه مشخصی ندارد بلکه مطابق با ارزش مالی بار که به اظهار صاحب بار است، مشخص میشود. بیمه ایران طرف قرارداد شرکت حمل و نقل مجید ترابر است و این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خسارت های احتمالی را جبران خواهد کرد.
تمامی بارهای ارسال شده با کامیون توسط شرکت حمل‌ونقل مجید ترابر از ابتدای بارگیری تا زمان تخلیه شامل بیمه‌نامه باربری می‌شوند و در صورت بروز هرگونه خسارت نمایندگی بیمه ایران که طرف قرارداد باربری مجید ترابر است تمامی خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   باربری تهران به قم

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

"حمل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *