ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران

ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران


ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران

ارسال کالا از طریق باربری

ارسال کالا از طریق باربری و شرکت های حمل و نقل، برای محصولات سنگین بسیار به صرفه بوده که توسط نیسان، کامیونت، کامیون و اتوبوس انجام می‌شود. هزینه‌های ارسال توسط خریدار پرداخت می‌شود که به دو صورت پس کرایه و نقدی امکان‌پذیر بوده، همچنین زمان ارسال و تحویل برای همه شهرستان‌ها یک روز و نیم است و در این مدت باربری کالا‌ها را در صورت هر گونه مشکلی بیمه می‌کند.

شایان ذکر است که در ارسال کالای سنگین و زیاد بهتر است از باربری استفاده گردد تا با بهترین خودروی باربری، سالم و در سریعترین زمان ممکن، به مقصد انتقال داده شود.

هزینه حمل بار تهران به شهرهای دیگر

 

بحث مهم در حمل کالا، هزینه حمل بار آن میباشد که تحت تأثیر عوامل مختلفی است، بنابراین ارائه قیمت دقیق میسر نمیباشد. همچنین یکی از عوامل تأثیرگذار در هزینه حمل و نقل بین شهر ها، طول مسیر است زیرا هرچه مسافت طی شده خودروی باربری بیشتر باشد، هزینه آن بار نیز بیشتر است.

مورد دیگر وضعیت آب و هوایی است که باعث کمبود خودروی حمل بار به آن نقطه از منطقه کشوری است که در نتیجه به افزایش هزینه حمل بار منجر خواهد شد.

بارنامه و بیمه باربری با خاور

برای حمل بار با خاور همچون سایر ماشین های حمل بار، بیمه نامه صادر میشود که این بیمه نامه سقف و یا هزینه مشخصی ندارد بلکه مطابق با ارزش مالی بار که به اظهار صاحب بار است، مشخص میشود. بیمه ایران طرف قرارداد شرکت حمل و نقل مجید ترابر است و این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خسارت های احتمالی را جبران خواهد کرد.
تمامی بارهای ارسال شده با خاور  توسط شرکت حمل‌ونقل مجید ترابر از ابتدای بارگیری تا زمان تخلیه شامل بیمه‌نامه باربری می‌شوند و در صورت بروز هرگونه خسارت نمایندگی بیمه ایران که طرف قرارداد باربری مجید ترابر است تمامی خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   باربری در شهرک صنعتی پایتخت

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

حمل کالا با کامیون حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران باربری از تهران به تمام نقاط ایران حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با 021-55297451 021-55297452 021-33310772 09121956287 09361956287 09913600067 حمل بار تحت پوشش بیمه آسیا جاده ساوه، پایانه بار استان تهران غرفه 290
حمل کالا با کامیون
حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
حمل سریع کالا با قیمت مناسب به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
حمل بار به تمام نقاط کشور | اتوبار کلیه سراسر مناطق ایران
باربری از تهران به تمام نقاط ایران
حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان
باربری و حمل کالا به تمام نقاط کشور با مجید ترابر
ارسال بار به شهرستان و حمل بار بین شهری| تماس با ۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۱
۰۲۱-۵۵۲۹۷۴۵۲
۰۲۱-۳۳۳۱۰۷۷۲
۰۹۱۲۱۹۵۶۲۸۷
۰۹۳۶۱۹۵۶۲۸۷
۰۹۹۱۳۶۰۰۰۶۷
حمل بار تحت پوشش بیمه آسیا
جاده ساوه، پایانه بار استان تهران غرفه ۲۹۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *