چک لیست حمل بار Shipping checklist ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران

چک لیست حمل بار Shipping checklist ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران


چک لیست حمل بار Shipping checklist ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران

چک لیست حمل بار با کامیون

در این بخش میپردازیم به اینکه چک لیست حمل بار لیستی از اموراتی است که رانندگان به کنترل سلامت حمل بار (با کامیون) را داشته باشند. تا به‌وسیله این کنترل‌ها، ایرادات احتمالی کامیون را تشخیص داده و سرویس‌های دوره‌ای را انجام می‌دهند تا باعث کاهش هزینه‌های خرابی کامیون شود.

یه خاطر داشته باشید ، الزاما بعد از بارگیری و اتمام امور مربوط به مهار کالا، یک‌ چک‌لیست با موارد زیر را بررسی کنید تا سفری ایمن‌تر و سلامت‌تر داشته باشید.

بارهای متحرک

 

اطمینان از عدم حرکت و جابه‌جایی بارهایی مانند بشکه، قرقره، کلاف و …

 

 

ماشین‌آلات

اطمینان از عدم صدمه دیدن به محور، لوله‌های ترمز یا سایر قطعات ماشین به دلیل مهار با بندهایی که به خودرو متصل می‌شود.
بعد از بررسی‌های مربوط به هریک از انواع کالاهای قابل‌حمل توسط کامیون مهم‌ترین بخش چک‌لیست، چک کردن کامیون حمل بار و موارد ایمنی مرتبط به آن است.

تجهیزات وسیله نقلیه باربری

 

عدم مشاهده خمیدگی در ریل‌های کناری وسیله نقلیه
جدا نشدن چفت‌ها قفل و لولاهای کامیون
عدم مشاهده خمیدگی و انحراف در محور چرخ‌ها، درها و لایه‌های کناری
بازرسی کلی تجهیزات مهار بار در کامیون
بررسی وجود ابزارآلات فنی و تجهیزات ایمنی کامیون حمل بار

بارنامه و بیمه باربری 

برای حمل بار با  کامیون همچون سایر ماشین های حمل بار، بیمه نامه صادر میشود که این بیمه نامه سقف و یا هزینه مشخصی ندارد بلکه مطابق با ارزش مالی بار که به اظهار صاحب بار است، مشخص میشود. بیمه ایران طرف قرارداد شرکت حمل و نقل مجید ترابر است و این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خسارت های احتمالی را جبران خواهد کرد.
تمامی بارهای ارسال شده با کامیون توسط شرکت حمل‌ونقل مجید ترابر از ابتدای بارگیری تا زمان تخلیه شامل بیمه‌نامه باربری می‌شوند و در صورت بروز هرگونه خسارت نمایندگی بیمه ایران که طرف قرارداد باربری مجید ترابر است تمامی خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   ارسال بار به تمام نقاط کشور از ماهدشت

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

"حمل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *