کارگر حمل بار چه خصوصیاتی باید داشته باشد! ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران

کارگر حمل بار چه خصوصیاتی باید داشته باشد! ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران


کارگر حمل بار چه خصوصیاتی باید داشته باشد! ارسال کالا از طریق باربری از تهران به تمام نقاط ایران

آنچه در این مقاله می خوانید :

۱- کارگر حمل بار

۲- مسئولیت‌پذیر

۳- دقیق و با انضباط 

خصوصیات کارگر حمل بار

کارگر حمل بار چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب‌وکار یک شرکت حمل‌ونقل و باربری، وجود کارگران مجرب و مناسب برای حمل بار هستند.کارگر حمل بار به‌طور مستقیم با مشتری و کالای آن در ارتباط مستقیم میباشد. به همین دلیل عملکرد و برخورد مناسب کارگر در حمل و نقل و باربری از مهم‌ترین دلایل رضایت و جلب مشتری است. درصورتی‌که خصوصیات رفتاری و عملکرد یک کارگر حمل بار مناسب نباشد و سبب نارضایتی مشتری میگردد.

مسئولیت‌پذیر

 

هیلی مهم است که کارگران باربری باید مسئولیت‌پذیر باشند و نسبت به مشتری احساس تعهد داشته باشند. اگر مشکلی در زمان جابه‌جایی کالا ایجاد شد و یا صدمه‌ای به آن وارد شد، کارگرحمل بار باید مسئولیت کار خود را بر عهده بگیرد. و مدیریت و یا مسئول مربوطه را در شرکت حمل و نقل که کار میکند را در جریان کار و اتفاقات افتاده قرار دهد، بدیهی است که در صورت بروز این مشکلات شرکت حمل بار نیز پشتوانه کارگران است و آن‌ها تنها نخواهند نبود.

دقیق و با انضباط 

از مهم‌ترین خصوصیات کارگران منظم، دقت و انضباط هنگام جابه‌جایی کالای مشتریان است. ازآنجایی‌که کارگر حمل بار با کالا و اثاثیه مشتریان سر و کار دارد، باید در هنگام جا‌به‌جایی نهایت دقت خود را به‌کارگیرد تا کوچک‌ترین آسیبی به کالا وارد نشود.

بارنامه و بیمه باربری 

برای حمل بار با  کامیون همچون سایر ماشین های حمل بار، بیمه نامه صادر میشود که این بیمه نامه سقف و یا هزینه مشخصی ندارد بلکه مطابق با ارزش مالی بار که به اظهار صاحب بار است، مشخص میشود. بیمه ایران طرف قرارداد شرکت حمل و نقل مجید ترابر است و این اطمینان را به شما میدهد که تمامی خسارت های احتمالی را جبران خواهد کرد.
تمامی بارهای ارسال شده با کامیون توسط شرکت حمل‌ونقل مجید ترابر از ابتدای بارگیری تا زمان تخلیه شامل بیمه‌نامه باربری می‌شوند و در صورت بروز هرگونه خسارت نمایندگی بیمه ایران که طرف قرارداد باربری مجید ترابر است تمامی خسارت وارده را پرداخت خواهد کرد.

این مقاله رو هم حتما بخونید !   ارسال بار از تهران به اردبیل

حمل بار با بیمه باشد و  بیمه دولتی که ضمانت صددرصدی لوازم شما را به شما می‌دهد. با داشتن این بیمه‌نامه دولتی و تحویل گرفتن بارنامه از شرکتی معتبر مانند مجید بار به شما تضمین صددرصدی برای سالم تحویل گرفتن وسایلتان در مقصد داده می‌شود. در صورت آسیب دیدن وسایل به دلیل مشکلات خارج از کنترل ،بیمه‌نامه دولتی تمام خسارت وارد اجتماع را پرداخت خواهد کرد.

شایان ذکر است تمامی افرادی که به دنبال باربری معتبر برای جابجایی بارشان هستند، این سوال را از خود میپرسند که نزدیک‌ترین باربری به من کجاست؟ و چگونه در کمترین زمان ممکن میتوانم از این باربری سرویس بگیرم !

شما هر جای تهران هستید کافیه با یه تماس با ما در ارتباط باشید.

"حمل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *